Волейбол: «Барком-Кажани» виграли Суперкубок України

Львівський клуб переміг в п’яти партіях «Новатор».

Найсильніший чоловічий клуб України – «Барком-Кажани» в матчі за Суперкубок України лише в п'ятій партії дотиснули бронзового призера минулого чемпіонату - хмельницький «Новатор». Про це повідомляє Sport Arena.

В матчі за трофей «Барком-Кажани» (Львів) обіграли «Новатор» (Хмельницький) - 3:2 (19:25, 25:16, 25:18, 28:30, 15:11).

Для львівського клубу цей Суперкубок став другим в історії. Раніше «Кажани» вигравали трофей в 2016 році.

Нагадаємо, і «Кажани», і «Новатор» в цьому сезоні представлятимуть Україну в єврокубках. В 1/32 фіналу Кубка ЄКВ львів'яни зіграють зі швейцарською «Лозанною», а команда з Хмельницького - з норвезьким «Ферде».