Футбол:

Футбол: "Арсенал" програв у Києві "Олімпіку" в чемпіонаті УПЛ

Футболісти київського "Арсенала" зазнали сьомої поразки у чемпіонаті України  серед клубів Прем'єр-ліги.

У суботу в матчі 9-го туру команда програла на столичнрму стадіоні імені "Динамо" донецькому "Олімпіку" - 1:3, повідомляє Укрінформ.

У донеччан відзначилися Сергей Вакуленко (17-та хвилина), Дмитро Гришко (64) та Максим Дегтярев (82), у киян - Сергій Гринь (59).

На 76-й хвилині Вакуленко ("Олімпік") не реалізував пенальті.

"Маріуполь" обіграв "Олександрію" - 1:0. Автором голу на маріупольському стадіоні імені В.Бойка на 7-й хвилині став Руслан Фомін.

Земляки з ФК "Львів" та "Карпат"  зіграли внічию - 1:1.  М'ячі на "Арені Львів" забили: Бруно (78) - у "Львова"; Сергій Мякушко (74) - у "Карпат".

Завершиться 9-й тур трьома матчами у неділю, 23 вересня. Зустрінуться київське "Динамо" і чернігівська "Десна" (початок о 17.00, транслює телеканал "2+2"), донецький "Шахтар" та одеський "Чорноморець" (17.00, "Футбол 1"), полтавська "Ворскла" та луганська "Зоря" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ми ігор), "Олександрія" - 16 (9), "Динамо" - 14 (7), "Зоря" - 12 (8), "Олімпік" - 12 (9), "Ворскла" - 12 (8), "Десна" - 10 (8), "Львів" - 10 (9), "Маріуполь" - 10 (8), "Чорноморець" - 9 (8),  "Карпати" - 9 (9), "Арсенал" - 4 (9).

Нагадаємо, зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) відбудеться 26 вересня.