Наставник

Наставник "Арсенала" став рекордсменом Ліги Європи після гри з "Ворсклою"

Головний тренер лондонського футбольного клубу "Арсенал" Унаї Емері після матчу з полтавською "Ворсклою" (4:2) став рекордсменом Ліги Європи УЄФА.

Наставник "Арсенала" 20 вересня відсвяткував свій 32-ий тріумф в матчах Ліги Європи. Про це повідомляє footballua.tv.

Таким чином, іспанський фахівець став рекордсменом даного турніру - жоден тренер не має в активі більше перемог, ніж він.

Зазначимо також, що Унаї Емері є триразовим переможцем Ліги Європи. Всі золоті медалі він завоював, будучи наставником іспанської "Севільї".

Як повідомляв Укрінформ, 20 вересня футболісти полтавської "Ворскли" зазнали поразки в стартовому матчі групового етапу Ліги Європи УЄФА. "Біло-зелені" в Англії програли лондонському "Арсеналу" з рахунком 2:4. Голами відзначилися Володимир Чеснаков (на 77-й хвилині) та В'ячеслав Шарпар (90+4). Перемогу господарям арени "Емірейтс" у Лондоні принесли голи П'єра-Емеріка Обамеянга, який "розпечатав" ворота "Ворскли" на 32-й хвилині, оформивши дубль на 56-й, Денні Велбека (48) і Месута Озіла (74).