Футбол: дівоча збірна України (WU-17) перемогла Грузію в товариському матчі

655
Дівоча збірна України з футболу серед гравців до 17-ти років (WU-17) провела перший із двох запланованих товариських матчів проти одноліток із Грузії.

Поєдинок Грузія (WU-17) - Україна (WU-17) в рамках підготовтки до відбіркового етапу чемпіонату Європи закінчився з рахунком 0:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Автором єдиного забитого м'яча на 70-й хвилині цього матчу стала дебютантка дівочої збірної Вікторія Мироненко, яка відіграла лише 1 хвилину після виходу на заміну й одразу відзначилася результативним ударом.

Наступний поєдинок команди проведуть 21 вересня. Матч розпочнеться о 15.00 за київським часом.

Нагадаємо, що зараз дівоча збірна України WU-17 з футболу готується до відбіркового етапу чемпіонату Європи, який стартує в Данії 14 жовтня. За результатами жеребу українки потрапили до групи 1, де їхніми суперниками стануть команди Чехії, Данії та Фарерських островів.