Михайлова і Коваль виграли

Михайлова і Коваль виграли "золото" чемпіонату України з бігу на 10 км

Українські легкоатлети Дар’я Михайлова і Василь Коваль вибороли золоті нагороди на чемпіонаті України з бігу на 10 км, який відбувся у Львові.

Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів відбувся 16 вересня в рамках всеукраїнських змагань "Львівська десятка". Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Дар’я Михайлова виграла чемпіонат України з бігу на 10 км серед жінок із результатом 34.12 хв. 11 секунд їй програла Вікторія Хапіліна (34.23 хв). Ольга Котовська стала третьою (34.26 хв).

Василь Коваль став чемпіоном України з бігу на 10 км  із результатом 30.12 хв. У восьми секундах позаду фінішував Дмитро Лашин, а трійку призерів замкнув Дмитро Дідоводюк (31.22 хв).

Чемпіонами України серед молоді стали Марія Мазуренко (36.07 хв) і Тарас Чукань (32.18 хв). Чемпіонами України серед юніорів стали Ірина Довгуша (40.36 хв) і Андрій Краковецький (32.29 хв).