"Гент" Яремчука програв команді Безуса в чемпіонаті Бельгії з футболу

Нападник збірної України з футболу Роман Яремчук вийшов у стартовому складі свого бельгійського клубу "Гент" у домашньому матчі чемпіонату Бельгії проти "Сент-Трюйдена".

"Гент" у цьому поєдинку зазнав поразки з рахунком 1:2, повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Роман Яремчук відіграв 76 хвилин матчу. Також у поєдинку брав участь іншій український футболіст - півзахисник Роман Безус, який захищав кольори команди "Сент-Трюйдена". Він відзначився вирішальним результативним пасом та, на жаль, вилученням за 2 жовті картки на 85-й хвилині.

Голами у поєдинку "Гент" - "Сент-Трюйден" (1:2) 7 туру чемпіонату Бельгії відзначилися Ділан Бронн (на 52-1 хвилині) - Де Сарт А. (21), Камада (80).

Відео кращих моментів:

Всього у нинішньому сезоні Роман Яремчук провів у складі "Гента" 11 матчів, забив 3 м'ячі та отримав 2 жовті картки.

Після семи турів "Гент" із 13 очками посідає 5 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Команда Безуса набрала 10 очок і вийшла на 8 місце.