Футбольна Прем'єр-ліга:

Футбольна Прем'єр-ліга: "Зоря" і "Динамо" поділили очки у Запоріжжі

Футболісти луганської "Зорі" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі зіграли внічию 1:1 з київським "Динамо" у матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У складі "Зорі" м'яч на 45-й хвилині забив Артем Громов, у динамівців на 67-й хвилині відзначився Сергій Сидорчук.
"Зоря" закінчувала зустріч у меншості - за друге попередження червону картку отримав Владислав Кабаєв (90+3).
"Динамо" продовжило свою безвиграшну серію до п'яти матчів.

"Олімпік" (Донецьк) - ФК "Маріуполь" - 1:3
голи: Сергій Вакуленко (26, з пенальті) - Валерій Федорчук (9, 89), Руслан Фомін (80).

Восьмий тур завершить в неділю, 16 вересня, протистояння в Одесі між "Чорноморцем" і ФК "Львів".

Турнірне становище: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ти ігор), "Олександрія" - 16 (8), "Динамо" - 14 (7), "Зоря" - 12 (8), "Ворскла" - 12 (8), "Десна" - 10 (8), "Чорноморець" - 9 (7), "Олімпік" - 9 (8), "Карпати" - 8 (8), "Маріуполь" - 7 (7), "Львів" - 6 (7), "Арсенал-Київ" - 4 (8).

Нагадаємо, зустріч 3-го туру ФК "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) відбудеться 26 вересня.