Формула-1: Гемілтон переміг на Гран-прі Сінгапуру

Феттель фінішував третім і відстає від Гемілтона на 40 очок.

Відбувся 15-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Сінгапуру. Переможцем став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

Традиційний нічний етап в Сінгапурі на трасі Маріна Бей пройшов за незаперечної переваги Льюїса Гемілтона, який напередодні виграв кваліфікацію і стартував з першого місця. Це сьомий виграний Гран-прі Гемілтона в цьому сезоні і 69-й за кар’єру.

Другим фінішував Макс Ферстаппен («Ред Булл»), третім – Себастьян Феттель («Феррарі»). Четверте місце у Валттері Боттаса («Мерседес»), п’яте – у Кімі Райкконен («Феррарі»).

Ніщо не загрожує Льюїсу Гемілтону впевнено очолювати загальний залік. В його активі тепер 281 очко і він став ще ближчим до чемпіонського титулу. Гемілтон вже випереджає головного конкурента – Феттеля на 40 очок. У німця зараз 241 очко. До фінішу чемпіонату залишилось 6 гонок.

Наступний 16-й етап чемпіонату – Гран-прі Росії відбудеться 28-30 вересня на автодромі Сочі.