АПЛ: «Манчестер Юнайтед» завдав першої поразки «Вотфорду»

В АПЛ два лідера – «Челсі» і «Ліверпуль».

Триває 5-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Перші очки в чемпіонаті втратив «Вотфорд», який вдома поступився «Манчестер Юнайтед» 1:2. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Юнайтед» зумів обірвати безпрограшну серію сенсаційного «Вотфорда». Гості забили два м’ячі ще до перерви – відзначились Лукаку і Смоллінг. В другому таймі Грей один м’яч відіграв, але «МЮ» втримав переможний рахунок 2:1.

Після цієї поразки «Вотфорд» опустився на 4-е місце. Лідирують в АПЛ два клуби – «Челсі» і «Ліверпуль», які виграли усі п’ять стартових матчів. «Ліверпуль» сьогодні обіграв «Тоттенгем» 2:1, а «Челсі» - «Кардіфф» 4:1.

Також відзначимо перемогу «Манчестер Сіті» над «Фулгемом» 3:0. Вперше в сезоні в заявку «Ман Сіті» потрапив Олександр Зінченко.

Завтра, 16 вересня, в 5-у турі АПЛ зіграє команда Андрія Ярмоленка – «Вест Гем». На виїзді «Молотобійці» зіграють проти «Евертона». Початок матчу о 18:00.