АПЛ: «Ліверпуль» переміг «Тоттенгем»

1068
Команда Юргена Клоппа набрала 15 очок і впевнено очолює турнірну таблицю.

Стартував 5-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Тур одразу розпочався з центрального матчу, в якому «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Центральний поєдинок 5-го туру зіграли на легендарному «Вемблі». «Ліверпуль» вийшов вперед на 39-й хвилині – відзначився Вейналдум. У другому таймі Фірміно подвоїв перевагу «Червоних».

Надалі гості мали ще багато нагод відзначитись, але забили господарі. Ламела забив у компенсований час і повернув інтригу в матчі. Однак, рахунок 2:1 на користь «Ліверпуля» зберігся до фінального свистка.

Команда Юргена Клоппа здобула в сезоні п’яту перемогу поспіль, набрала 15 очок і впевнено очолює турнірну таблицю АПЛ.

В 5-у турі АПЛ відзначимо ще кілька матчів, які зіграють 15 вересня: «Челсі» - «Кардіфф» (17:00), «Манчестер Сіті» - «Фулгем» (17:00), «Вотфорд» - «Манчестер Юнайтед» (19:30).