Федерація біатлону України запросила у СБР дозвіл на перехід Рассказової

Федерація біатлону України запросила у СБР дозвіл на перехід Рассказової

Укрінформ
Федерація біатлону України запросила у Союзу біатлоністів Росії (СБР) дозвіл на перехід Анастасії Рассказової.

Також за Україну крім Анастасії Рассказової мають намір виступати росіянки Катерина Бех і Оксана Москаленко. Про це повідомив генеральний секретар Федерації біатлону України Роман Бондарук.

"У Бех карантин діє до 15 грудня, Москаленко він взагалі не зачіпає, а для Рассказової він діятиме один рік. Тому ми написали лист на адресу СБР з проханням дати дозвіл на її перехід. В іншому випадку їй доведеться чекати ще 12 місяців. Вони і не збиралися виступати за Україну, але коли не склалося з Білоруссю, звернулися до нас. Повертатися до Росії вони вже не могли, оскільки звідусіль звільнилися, забрали свої трудові книжки.

У Білорусі вони провели два тренувальних збори, але незабаром після цього отримали відмову, тому і почали шукати інші варіанти. Ми ж про них до цього навіть ніколи не чули і ніяк не могли бути ініціаторами запрошення, просто пішли їм назустріч. Якщо у них є бажання виступати за нас, ми можемо посприяти з наданням умов для тренувань", - сказав Бондарук.

Читайте також: Біатлон: Меркушина та її мама опиняться одночасно на дистанції в Гонці чемпіонів

Нагадаємо, 22 вересня, в день старту чемпіонату України з літнього біатлону, вперше в нашій країні пройде "Гонка чемпіонів". У "Гонці чемпіонів" у Чернігові візьмуть участь як діючі спортсмени, так і ті, хто кував славу українського біатлону в колишні роки.

Фото: ua-football

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-