На 15-му Вільнюському марафоні перемогло подружжя Семенович з України

Фото
Переможцями 15-го Вільнюського марафону, який відбувся 9 вересня, стали відомі українські легкоатлети подружжя Богдан та Наталя Семеновичі.

Про це повідомляє портал Delfi.

"Богдан Семенович подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 22 секунди. Друге місце посів громадянин України Тарас Сало (2:25.13), третє - білорус Дмитро Григор'єв (2:25.13).

Фото - Фейсбук Vilnius Marathon

Наталя Семенович подолала дистанцію за 2 години 47 хвилин 54 секунди. Друге місце у жіночому забігу посіла чемпіонка Литви Ліна Кирилюк (2:50.27), третє - білоруска Олена Шумик (2:59.26)", - йдеться у повідомленні.

Вільнюський марафон щорічно проходить у столиці Литви. У марафонському забігу на 42 км і забігах-супутниках на 21,1 і 10 км останніми роками беруть участь близько 20 000 атлетів. Перший забіг пройшов у Вільнюсі у 2001 році на дистанцію 10 км. Забіг на «напівмарафон» в 21,1 км додали у 2006 році.