Легкоатлети Табашник і Проценко – переможці "Меморіалу Лонського-2018"

788
Катерина Табашник і Андрій Проценеко стали переможцями традиційного легкоатлетичного турніру зі стрибків у висоту "Меморіал Віктора Лонського".

Щороку участь у турнірі беруть зірки української легкої атлетики. 8 вересня у Бердичеві виступили фіналістки чемпіонату Європи Катерина Табашник і Оксана Окунєва, а також фіналісти Берліна-2018 Андрій Проценко і Дмитро Дем’янюк. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

У змаганнях жінок запеклої боротьби не вийшло. Оксана Окунєва завершила турнір з результатом 1,80 м і стала другою. Катерина Табашник подолала з другої спроби 1,93 м і  стала переможницею "Меморіалу Лонського-2018". А замкнула першу трійку Лілія Клінцова - 1,70 м.

У змагання серед чоловіків Андрію Проценку для перемоги вистачило 2,15 м. Дмитро Дем’янюк приїхав у Бердичів травмованим, проте з результатом 2,10 м став третім, поступившись Дмитру Яковенку за спробами.