Пляжний футбол: збірна України виборола путівку на Європейські ігри-2019

Збірна України з пляжного футболу здобула путівку на Європейські ігри, яки проходитимуть у Мінську (Білорусь) у 2019 році.

Українські "пляжники" перемогли збірну Азербайджану у матчі за 7-е місце Євроліги-2018 і здобули останню путівку на Європейські ігри-2019. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Поєдинок Азербайджан - Україна закінчився з рахунком 1:5. Ще в першому періоді Дмитро Войтенко та Іван Глуцький забили два м'ячі у ворота азербайджанців. У другій 12-хвилинці суперник скоротив відставання, але в третьому періоді Андрій Пашко, Іван Глуцький та Максим Хижняк не залишили йому шансів.

Таким чином, підопічні Євгена Варениці виконали завдання-мінімум, яке поставив тренерський штаб перед Суперфіналом Євроліги-2018 в Італії - взяти участь в Європейських іграх-2019.