Українці зі збірною Європи стали срібними призерами Континентального Кубка ІААФ

Троє українських спортсменів у складі збірної Європи посіли друге місце на Континентальному Кубку ІААФ, який 8-9 вересня приймала Острава.

Європейська збірна набрала 233 очка і виборола "срібло" на змаганнях в Остраві. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Анна Рижикова з найкращим результатом нинішнього сезону стала третьою з бігу на 400 м з бар’єрами. Більше того, її 54,47 с  стали другим результатом у кар‘єрі. Швидше в Остраві бігли лише спортсменки збірної Америки – Женьєв Рассел з Ямайки (53,62 с) і Шамьєр Літтл зі США (53,86 с).

Найкращим результатом сезон-2018 завершила і Наталія Прищепа. Дистанцію 800 м вона подолала за 1.59,58 хв і стала четвертою. Поза конкуренцією у цій дисципліні була Кастер Семеня з ПАР - 1.54,77 хв.

Сергій Никифоров змагався у перший день турніру. З результатом 7,71 м він був сьомим зі стрибків у довжину.

"Золото" здобули американці – 262 очка, збірна Азії і Океанії – "бронзу" (188), на четвертому, останньому, місці - Африка (142).