Футбол: з Чехією збірна Україна здобула шосту вольову перемогу в історії

За всю свою історію збірна України з футболу здобула лише шість вольових перемог в офіційних поєдинках.

Перемога збірної України в стартовому матчі Ліги націй УЄФА над Чехією (2:1) вийшла вольовою. Пропустивши гол від чехів уже на 4-й хвилині матчу, підопічні Андрія Шевченка знайшли в собі сили переломити хід гри і вирвати три очки. Про це повідомляє zbirna.com

За всю історію це лише шостий такий випадок на офіційному рівні. Востаннє подібне трапилося влітку 2012 року. Тоді в поєдинку чемпіонату Європи "синьо-жовті" перемогли Швецію з рахунком 2:1 завдяки дублю нинішнього головного тренера команди Андрія Шевченка.

06.09.2018. Чехія (на виїзді) 2:1

Зазначимо, що за останні три роки українці 12 разів пропускали першими і лише у трьох випадках змогли уникнути поразки: Словенія - 1:1, Ісландія - 1:1  і Чехія - 2:1.

Нагадаємо, 6 вересня у стартовому матчі Ліги націй УЄФА збірна України з футболу в гостях обіграла збірну Чехії з рахунком 2:1. Голами в цьому поєдинку відзначилися Євген Коноплянка (на 45+1 хвилині), Олександр Зінченко (90+3) – Шик (4). 9 вересня українські футболісти зіграють другий матч у Лізі націй УЄФА - проти Словаччини у Львові.