Грузинський футболіст Чакветадзе забив перший м'яч в історії Ліги Націй УЄФА

В Астані завершився перший матч дебютного розіграшу Ліги Націй УЄФА, в якому футболісти збірної Казахстану в Лізі D (група 1) програли команді Грузії з рахунком 0:2.

На 69-й хвилині зустрічі перший м'яч в історії Ліги Націй забив півзахисник бельгійського "Гента" і збірної Грузії Георгій Чакветадзе, який вразив ціль гарматним ударом з 20 метрів, повідомляє Укрінформ.

Через п'ять хвилин захисник господарів Сергій Малий став автором автоголу, відправивши м'яч у власні ворота.

Казахстан провів перший офіційний матч під керівництвом болгарського фахівця Станимира Стойлова. Грузинську команду тренує словак Володимир Вайсс.

У перший ігровий день Ліги Націй також відбудуться матчі Німеччина - Франція, Чехія - Україна, Вельс - Ірландія, Вірменія - Ліхтенштейн, Латвія - Андорра, Гібралтар - Македонія, Норвегія - Кіпр, Словенія - Болгарія.

На фото: Георгій Чакветадзе.