Українські атлети вибороли 4 нагороди на старті ЧС-2018 у категорії

Українські атлети вибороли 4 нагороди на старті ЧС-2018 у категорії "Мастерс"

Українці виграли 4 медалі на старті чемпіонаті світу з легкої атлетики у категорії "Мастерс", який розпочався у Малазі 4 вересня.

Українські спортсмени вибороли 4 нагороди зі спортивної ходьби на 5000 метрів у різних вагових категоріях. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Іван Пушкін підтвердив статус фаворита у змаганнях зі спортивної ходьби у віковій категорії М85. 88-річний атлет подолав дистанцію 5000 метрів за 37.02,64 хв, більше ніж на чотири хвилини випередивши срібного призера цього чемпіонату шведа Інгвара Нільссона (41.06,90 хв).

Люся Алексєєва у віковій категорії W80 виборола срібну нагороду (42.25,57 хв). До чемпіонського титулу їй не вистачило лише шести секунд. Час переможниці Анни Марії Ортіс з Мексики – 42.19,62 хв.

Микола Панасейко став бронзовим призером у віковій категорії М80. Його результат – 35.43,51 хв. Поза конкуренцією був італієць Ромоло Пеллічіа (32.00,74 хв).

Антоніна Тишко завоювала бронзову медаль у віковій категорії W70. Українська спортсменка подолала дистанцію за 33.37,78 хв. Чемпіонкою світу стала Елса Мейєр з ПАР (32.15,77 хв).