Цуренко вперше зіграє в 1/4 фіналу Grand Slam

Сьогодні друга "ракетка" України тенісистка Леся Цуренко вперше у своїй кар’єрі виступить у чвертьфіналі турніру серії Grand Slam.

Суперницею Лесі Цуренко в 1/4 фіналу US Open у Нью-Йорку (США) стане 19-а "ракетка" світу Наомі Осака. В їх єдиному очному поєдинку чотири роки тому на турнірі ITF перемогу святкувала японка. Про це повідомляє БТУ.

Цуренко зараз проводить свій 29-й турнір серії Grand Slam. Раніше вона двічі зупинялася в 1/8 фіналу: в 2016-му році в Нью-Йорку і в нинішньому сезоні на Ролан Гаррос.

Результати на Відкритому чемпіонаті США, який Цуренко починала в статусі 36-ї "ракетки" світу, і поразки Домініки Цибулкової і Маркети Вондроушової гарантують їй за підсумками змагань новий особистий рекорд (на даний момент - 26-е місце). Раніше кращим результатом Цуренко у світовій класифікації був 29-й рядок (у липні 2017 року).

Нагадаємо, за вихід до чвертьфіналу US Open у Нью-Йорку Леся Цуренко перемогла Маркету Вондроушову з Чехії з рахунком 6:7 (3), 7:5, 6:2.