Веслування: українці здобули п`ять нагород на чемпіонаті Європи (U23) у Білорусі

П`ять медалей вибороли українці на чемпіонаті Європи з академічного веслування серед спортсменіів до 23-х років (U23), що завершився у білоруському місті Брест.

Усього в Євро взяли участь понад 400-т спортсменів з 25-ти країн континенту, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьсплорту.

Срібними призерами в нашій збірній стали: Вікторія Нагорна, Марина Романюк, Раїса Руденко, Світлана Скробало та Яна Очеретяна (четвірка з стерновою), Олексій Селіванов  Сергій Сохацький, Євген Александров, Богдан Мартиненко (четвірка без стернового), а також Катерина Дудченко - срібна призерка у одиночних змаганнях.

Володарі "бронзи" - Костянтин Мусієнко, Максим Оніпченко, Богдан Юрченко, Роман Скорий,  Денис Дзюбинський (четвірка зі стерновим), Олександр Коновалюк, Станіслав Козодой , Олександр Сидорук , Павло Юрченко, Денис Шклярук,  Микола Федоренко, Олег Кравченко , Сергій Євдокимов, Артем Деркач (вісімка зі стерновим).