Після поразки від «Карпат» Хацкевич заговорив про відставку

963
Головний тренер «Динамо» заявив, що вже прийняв рішення.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич після поразки в матчі УПЛ від «Карпат» (0:2) натякнув на відставку. Про це повідомляє Sport Arena.

«За перший тайм мені соромно: як ми вийшли з таким настроєм. Це моя провина. Важко було в першому таймі перебудуватися. Руху не було взагалі, думки не було.

Другий тайм почали агресивніше, треба грати з перших хвилин. Відповідальність повністю на мені. Завтра поговоримо з президентом. Я прийняв рішення, яке піде на користь команді і подякував футболістам за проведений разом час», - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, сьогодні «Динамо» поступилося в домашньому матчі «Карпатам» в матчі 7-го туру УПЛ 0:2. «Карпати» перемогли «Динамо» в Києві вперше з 5 жовтня 1997 року. Тоді львів'яни здобули перемогу з рахунком 1:0, єдиний гол був на рахунку Євгена Назарова.