"Львів" не втримав перемогу над "Олександрією" у сьомому турі футбольної Прем'єр-ліги

Футбольні клуби "Львів" та "Олександрія" зіграли внічию 2:2 у 7-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

До перерви "Львів" двічі забив "Олександрії" після результативних ударів бразильського форварда Бруно Дуарте, який відзначився на 8-й хвилині, та його співвітчизника захисника Лукаса Тейлора (21), на що гості "Арени Львів" у другому таймі відповіли голами Василя Грицука (54) та Артема Сітала (83), повідомляє Укрінформ.

Програму 7-го туру у неділю, 2 вересня, завершать поєдинки між київським "Арсеналом" та луганською "Зорею" (гру о 19.30 покаже телеканал "Футбол 1"), столичним "Динамо" та львівськими "Карпатами" (19.30, "2+2").

Результати інших матчів:

"Ворскла" (Полтава) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:1

голи: Владислав Кулач (49-та хвилина), Дмитро Рижук (87 - автогол) - Артем Чорній (63);

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Маріуполь" - 2:0

голи: Жуніор Мораес (43), Джойскім Дава (56 - автогол);

"Десна" (Чернігів) - "Олімпік" (Донецьк) - 0:1

гол: Дмитро Білоног (55).

Турнірне становище: "Шахтар" - 18 очок (після 7-ми ігор), "Олександрія" - 16 (7), "Динамо" - 13 (5), "Чорноморець" - 9 (7), "Олімпік" - 9 (7), "Ворскла" - 9 (7), "Зоря" - 8 (6), "Десна" - 7 (7), "Львів" - 6 (7), "Карпати" - 5 (6), "Маріуполь" - 4 (6), "Арсенал" - 4 (6).

Зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.