"Десна" програла "Олімпіку" у чемпіонаті України з футболу

Фото
Футболісти чернігівської "Десни" зазнали четвертої поразки у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

У матчі 7-го туру "Десна" вдома поступилася донецькому "Олімпіку" - 0:1, повідомляє Укрінформ.

Вирішальний м'яч на стадіоні ім. Ю.Гагаріна у Чернігові забив на 55-й хвилині форвард гостей Дмитро Білоног.

"Десна" догравала поєдинок у меншості - на 75-й хвилині за друге попередження червону картку отримав захисник господарів Андрій Гітченко.

ФК "Олімпік" - ФК "Десна" - 1:0 / Фото: Кошмал Віктор, Укрінформ

У неділю, 2 вересня, також зіграють ФК "Львів" та "Олександрія" (гру о 17.00 покаже телеканал "Футбол 1"), київський "Арсенал" та луганська "Зоря" (19.30, "Футбол 1"), столичне "Динамо" та львівські "Карпати" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, 7-й тур розпочався домашніми перемогами полтавської "Ворскли" над одеським "Чорноморцем" (2:1) та донецького "Шахтаря" - над ФК "Маріуполь" (2:0).

Турнірне становище: "Шахтар" - 18 очок (після 7-ми ігор), "Олександрія" - 15 (6), "Динамо" - 13 (5), "Чорноморець" - 9 (7), "Олімпік" - 9 (7), "Ворскла" - 9 (7), "Зоря" - 8 (6), "Десна" - 7 (7), "Львів" - 5 (6), "Карпати" - 5 (6), "Маріуполь" - 4 (6), "Арсенал" - 4 (6).

Зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.