АПЛ: «Манчестер Юнайтед» програв вдома «Тоттенгему»

639
Команда Жозе Моурінью зазнала другої поразки поспіль.

Завершився 3-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). У заключному матчі туру «Манчестер Юнайтед» програв на своєму полі «Тоттенгему» 0:3. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі «Манчестер Юнайтед» мав відчутну перевагу і втратив кілька нагод відкрити рахунок. Після перерви «Тоттенгем» протягом трьох хвилин забив двічі – відзначились Кейн і Лукас. На 85-й хвилині Лукас забив свій другий м’яч в поєдинку і зняв усі питання. 3:0 – перемога «Тоттенгема», який набрав 9 очок і перебуває в групі лідерів АПЛ.

Нагадаємо, в 3-у турі АПЛ свої треті перемоги в сезоні здобули «Ліверпуль», «Челсі» та «Вотфорд». Ці команди набрали по 9 очок. А от чинний чемпіон – «Манчестер Сіті» втратив перші очки, зігравши внічию 1:1 з «Вулвергемптоном».