Літній біатлон: чехи були кращими у спринті домашнього чемпіонату світу, Кільчицький - 4-й

Українець Віталій Кільчицький посів 25 серпня четверте місце у спринтерській гонці на 10 км чемпіонату світу з літного біатлону, що триває у Нове-Место (Чехія).

Спортсмен з Новояворівська на Львівщині програв лідеру 23,2 секунди (0 промахів на вогневих рубежах), повідомляє Укрінформ.

Кращими у гонці були біатлоністи Чехії. Першим став Міхал Крчмарж , який показав час 24 хвилини 14,2 секунди (0 промахів), другим - Ондржей Моравець (0,3 секунди відставання, 0), третім - Томаш Крупчик (20,3, 1).

Результати інших українців: Артем Прима - 7-й, Сергій Семенов - 11-й, Артем Тищенко - 22-й, Дмитро Підручний - 25-й, Тарас Лесюк - 39-й.

Нагадаємо, на дистанції жіночого спринту до ТОП-10 сьогодні увійшли одразу четверо українок - Олена Підгрушна (5-та),  Анастасия Меркушина (7), Віта Семеренко (8) та Юлія Журавок (10).

Завершиться ЧС 26 серпня. Відбудуться жіноча та чоловіча гонки переслідування. Телеканал "Спорт 1" транслюватиме їх відповідно о 16.10 та 18.00.