АПЛ: «Вест Гем» знову програв, Ярмоленко знову вийшов на заміну

1483
Команда українця поступилась «Арсеналу» 1:3.

Триває 3-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Команда Андрія Ярмоленка – «Вест Гем» поступилася «Арсеналу» 1:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Свої перші очки в чемпіонаті «Вест Гем» планував набрати в гостьовому матчі проти «Арсеналу». Гості навіть першими забили – на 25-й хвилині відзначився Арнаутович. «Каноніри» відігрались через п’ять хвилин – гол в активі Монреаля. Долю поєдинку вирішив автогол Діопа на 70-й хвилині. А Велбек у компенсований час встановив остаточний рахунок – 3:1 перемога «Арсеналу».

Український півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 75-й хвилині. Ярмоленко поки що не потрапляє у стартовий склад «молотобійців», а сама команда зазнає третьої поразки поспіль і посідає в турнірній таблиці АПЛ останнє місце.

3-й тур АПЛ триватиме ще два дні. 26 серпня «Челсі» зіграє на виїзді з «Ньюкаслом» (18:00), а 27 серпня відбудеться центральний матч туру «Манчестер Юнайтед» - «Тоттенгем» (22:00).