Юрій Вернидуб: Рахунок 0:0 дає шанс обом командам

Головний тренер «Зорі» задоволений грою команди, яка залишилась вдесятьох на 16-й хвилині.

Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував матч кваліфікації Ліги Європи проти «Лейпцига» (0:0) та епізод з вилученням Богдана Ледньова на 16-й хвилині. Про це повідомляє Sport Arena.

«Це емоції. Я просто сказав, що не можна себе так поводити. Так, було порушення, але не можна вибрикуватись. Але це були емоції, я вибачаюся перед киянами.

Я йому потім подякував, підтримав. У перерві Богдан плакав, я бачив в роздягальні. У нього тепер боржок перед командою.

Хочу привітати команду з хорошою грою. Витримали напруження, побачили, що вони з себе представляють.

Добре захищалися, могли забити, виходили в атаки. Сподіваюся, те, що ми не забили сьогодні - заб'ємо в наступних іграх. Рахунок 0:0 дає шанс обом командам. Через тиждень життя покаже, хто пройде, а хто вилетить.

Залишитися вдесятьох проти такої команди - дуже погано. У другому таймі вони збільшили тиск, але хлопці дуже здорово зіграли в обороні.

У Караваєва не було мікротравм, як і у Хомченовського. Вони багато боролися, і я бачив, що втомилися. У Діми були невеликі судоми. Ті хлопці, які вийшли на заміну, зіграли добре», - сказав Вернидуб.

Нагадаємо, у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги Європи «Зоря» і «Лейпциг» зіграли внічию - 0:0.