АПЛ: «Манчестер Юнайтед» сенсаційно програв «Брайтону»

Перша поразка команди Жозе Моурінью.

Триває 2-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Несподіванкою стала поразка «Манчестер Юнайтед» від «Брайтона» 2:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Команда Жозе Моурінью грала на виїзді з середняком ліги «Брайтоном» і до перерви пропустила відразу три м’ячі. У господарів відзначились Маррей, Даффі і Гросс. За «МЮ» в першому таймі забив Лукаку. Усі спроби врятувати матч в другому таймі завершились лише реалізованим пенальті Погба вже у компенсований час. 3:2 – сенсаційна перемога «Брайтона».

2-й тур АПЛ завершиться 20 серпня, «Ліверпуль» гратиме в гостях з «Крістал Пелас» (22:00).

Нагадаємо, в центральному матчі 2-го туру АПЛ «Челсі» обіграв «Арсенал» 3:2. «Манчестер Сіті» розгромив «Гаддерсфілд» 6:1 і посідає перше місце в турнірній таблиці.