Гол Яремчука допоміг

Гол Яремчука допоміг "Генту" вийти у плей-офф раунд Ліги Європи УЄФА

Український футболіст Роман Яремчук допоміг своєму бельгійському клубу "Гент" пробитися до плей-офф раунду Ліги Європи УЄФА.

Роман Яремчук відзначився голом у поєдинку "Гента" проти польської "Ягеллонії" (3:1) в рамках матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону-2018/19. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Виїзна перемога з рахунком 1:0 давала "Генту" серйозну перевагу у протистоянні з польською "Ягеллонією". Форвард збірної України з футболу Роман Яремчук з’явився на полі у складі господарів на 67-й хвилині й суттєво допоміг своїй команді здобути ще одну перемогу, забивши другий м'яч "Генту" на 84-й хвилині.

У цьому поєдинку Роман Яремчук відзначився також і жовтою карткою. Український захисник Ігор Пластун відіграв у вчорашньому протистоянні "Гент" – "Ягеллонія" повний матч.