Жілмар: ФФУ із запізненням повідомила, що я не можу працювати в УПЛ

Жілмар: ФФУ із запізненням повідомила, що я не можу працювати в УПЛ

Укрінформ
Бразильський фахівець Жілмар прокоментував ситуацію, через яку звільнився з посади головного тренера футбольного клубу "Львів".

Жілмар, зокрема, розповів, яку тренерську ліцензію має і як Федерація футболу України відреагувала на заявку львівського клубу ще на початку сезону.

"Я працював у Китаї, отримав пропозицію з України, кинув все, щоб приїхати сюди і взяти участь в дійсно великому проекті. Найбільше мене цікавить, чому Федерація футболу України відразу не повідомила клубу, що я не можу працювати головним тренером. Мені потрібен ще рік для завершення навчання і отримання ліцензії "ПРО".

Я дзвонив у центр ліцензування ФФУ ще в січні: мені сказали, що на навчання на ліцензію "ПРО" в цьому сезоні вже немає місць. У будь-якому випадку, на початку сезону, під час заявки, клуб подав мої документи до вищих органів, а відповідь на наш запит прийшла лише зараз. Чому саме зараз, перед матчем із "Шахтарем"? Чому не тоді, коли я підписував контракт?

В УЄФА є ліцензії "С" і "B" - аматорський рівень, а також "А" і "ПРО" - професійний рівень. У мене ліцензія "А" УЄФА, я можу працювати в якості асистента і сидіти на тренерській лавці, але не можу брати участі в прес-конференціях. Але також є і тренерська ліцензія, видана Бразильською тренерської асоціацією, що дозволяє працювати головним тренером на професійному рівні", - розповів Жілмар в інтерв’ю sport.ua

Читайте також: Володимир Мазяр очолить футбольний клуб "Львів"

Як повідомляв Укірнформ, український фахівець Володимир Мазяр очолить футбольний клуб "Львів". На посаді головного тренера він замінить бразильця Жілмара, який звільнився 14 серпня через невідповідність посаді - не мав відповідної тренерської ліцензії для роботи в УПЛ. 

Фото: ФК "Львів"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-