Теніс: Кузнєцова стане суперницею Світоліної в Цинциннаті

Російська тенісистка Світлана Кузнєцова стане суперницею першої "ракетки" України Еліни Світоліної у другому колі  турніру WTA Premier 5 у Цинциннаті (США).

Світлана Кузнєцова (WC) у першому колі змагань перемогла Штефані Фьогеле (Швейцарія, Q) з рахунком 6:4, 2:6, 7:6 (5). Про це повідомляє БТУ.

Світлана Кузнєцова і Еліна Світоліна двічі зустрічалися на тенісному корті й мають по одній перемозі. У 2014 році Світоліна виграла в першому колі Australian Open, а в 2016-у Кузнєцова взяла реванш на Кубку Кремля. Саме після того поєдинку Еліна Світоліна зізналася, що на її адресу надходили погрози від невідомих.

Як повідомляв Укрінформ, сьома "ракетка" світу Еліна Світоліна отримала на турнірі в Цинциннаті 5-й номер посіву і свою участь розпочне з другого кола. Хардовий турнір Western & Southern Open - WTA Premier 5 із призовим фондом 2 млн 874 тис. 299 доларів розпочався в Цинциннаті 13 серпня і триватиме до 19 серпня. Діюча чемпіонка турніру - Гарбінє Мугуруса (Іспанія).