Український форвард Яремчук забив другий м’яч в сезоні за

Український форвард Яремчук забив другий м’яч в сезоні за "Гент"

Форвард збірної України з футболу Роман Яремчук забив другий м’яч у сезоні у складі бельгійського "Гента".

У 3-му турі чемпіонату Бельгії з футболу "Гент" українця Романа Яремчука на власному полі приймав "Васланд-Беверен". Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Роман Яремчук вийшов на поле зі стартових хвилин і провів повний поєдинок. На 36-й хвилині він забив свій другий м'яч у чотирьох офіційних матчах нинішнього сезону. На 77-й хвилині господарі подвоїли рахунок. Гості спромоглися забити у відповідь, але після цього встигли пропустити ще двічі. Поєдинок закінчився з рахунком 4:1 на користь команди Яремчука.

Також увесь матч у складі "Гента" провів український центральний захисник Ігор Пластун.

Таким чином, маючи чотири очки після трьох турів, "Гент" посідає 8 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.