Легка атлетика: Україна 10-та в медальному заліку чемпіонату Європи

4567
Збірна України з легкої атлетики завершила чемпіонат Європи-2018 на 10 місці в медальному заліку.

Українські легкоатлети вибороли на чемпіонаті Європи 7 нагород: 2 "золота", 3 "срібла" і 2 "бронзи". Найкращими стали британці, які виграли 18 медалей, з яких 7 "золотих". А в таблиці за очками (де враховуються місця з 1 по 8) Україна посіла 7 місце. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

У вечірній сесії завершального дня чемпіонату Європи з легкої атлетики українці виступали в п’яти видах програми. Найбільше задоволення вболівальникам, певно, приніс виступ чоловічої естафетної команди 4х100 м.

Українська четвірка у складі Олександра Соколова, Еміля Ібрагімова, Володимира Супруна і Сергія Смелика забіг провела чисто і з результатом 38,86 с з третього місця вийшла напряму до фіналу. Він мав розпочатися о 21.35 за місцевим часом, і був останнім видом програми чемпіонату Європи. Але організатори випустили учасників на фінал на 25 хвилин пізніше. Склад нашої команди змін не зазнав, і атлетам вдалося покращити свій результат – 38,71 м – і у підсумку посісти п'яте місце. Це усього на 18 сотих більше за рекорд України.

Жіноча естафета 4х100 м принесла Україні 10 місце.

Ірина Климець у фіналі змагань з метання молоту не зуміла пройти до фінальної вісімки і посіла 11 місце.

Юлія Шматенко, після невдачі з бігу на 10 000 м на дистанції удвічі коротшій також не зуміла себе проявити. На початку забігу вона впала у штовханині, пропустила лідерів більш ніж на коло і посіла підсумкове 15 місце.

Ще одна українська фіналістка Наталія Стребкова у бігу на 3000 м з перешкодами фінішувала 12-ю з результатом 9.40,03.

Таким чином, збірна України завершила чемпіонат Європи-2018 у Берліні на 10-у місці в медальному заліку і на 7-му місці за очками. Наступний чемпіонат Європи з легкої атлетики відбудеться у серпні 2020 року в Парижі (Франція).