АПЛ: «Манчестер Сіті» впевнено обіграв «Арсенал»

Команда Хосепа Гвардіоли з перемоги розпочала захист титулу.

Завершився стартовий тур чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ). В центральному матчі туру чинний чемпіон – «Манчестер Сіті» переміг «Арсенал» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Чинний чемпіон АПЛ – «Манчестер Сіті» розпочав захист титулу з впевненої перемоги в Лондоні над «Арсеналом». На 14-й хвилині Стерлінг вивів гостей вперед. Гол Бернарду Сілви у другому таймі остаточно збив атакуючий настрій команди Унаї Емері. У підсумку, «Ман Сіті» переміг 2:0.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко не потрапив до заявки на матч.

Нагадаємо, що усі фаворити здобули перемоги в першому турі АПЛ. «МЮ» обіграв «Лестер» 2:1, «Тоттенгем» переміг «Ньюкасл» 2:1, «Челсі» розбив «Гаддерсфілд» 3:0, а «Ліверпуль» розгромив «Вест Гем» 4:0.