«Вест Гем» Ярмоленка почав сезон з поразки від «Ліверпуля» - 12.08.2018 17:26 — Новини Укрінформ
«Вест Гем» Ярмоленка почав сезон з поразки від «Ліверпуля»

980
Український футболіст дебютував в АПЛ.

Триває стартовий тур чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Новий клуб Андрія Ярмоленка – «Вест Гем» розпочав сезон з розгромної поразки від «Ліверпуля» 0:4. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч проти «Ліверпуля» Андрій Ярмоленко розпочав на лаві запасних. Атакуюче тріо «Вест Гема» склали Антоніо – Арнаутович – Феліпе Андерсон, але вони, як і вся команда, зіграли невдало. Господарі мали величезну перевагу, яку до перерви втілили у голи Салах і Мане.

В другому таймі Мане зняв усі питання  стосовно переможця в матчі, а Старрідж довершив розгром. 4:0 – впевнена перемога «Ліверпуля».

Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 67-й хвилині замість Арнаутовича.

Нагадаємо, що в першому турі АПЛ «МЮ» обіграв «Лестер» 2:1, «Тоттенгем» переміг «Ньюкасл» 2:1, «Челсі» розбив «Гаддерсфілд» 3:0.

В заключному матчі першого туру АПЛ зустрінуться «Арсенал» і  «Манчестер Сіті» (18:00).