Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Олімпік" і ФК "Львів" поділили очки на стадіоні Лобановського

Черговий, четвертий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги розпочав поєдинок між донецьким "Олімпіком" та ФК "Львів".

Протистояння "Олімпіка" та "Львова", які зійшлися на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, завершилося внічию 1:1, повідомляє Укрінформ.

Захисник гостей Володимир Адамюк відкрив рахунок на 68-й хвилині. Номінальні господарі відповіли голом Євгена Пасича на 86-й хвилині.

"Олімпік" з 39-ї хвилини грав у більшості після вилучення захисника ФК "Львів" Владислава Приймака, який за 7 хвилин отримав дві жовті картки.

Другий ігровий день туру в суботу, 11 серпня, продовжить протистояння на харківському "Металісті", де донецький "Шахтар" прийматиме полтавську "Ворсклу" (гру о 19.30 транслюватиме телеканал "Футбол 2").

У неділю, 12 серпня, відбудуться матчі між "Олександрією" та ФК "Арсенал-Київ" (17.00, "Футбол 1"), львівськими "Карпатами" і луганською "Зорею" (17.00, ZIK), одеським "Чорноморцем" і чернігівською "Десною" (19.30, "Футбол 1").

Зустріч "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.

Турнірне становище: "Олександрія" - 9 очок (після 3-х ігор), "Динамо" - 9 (3), "Шахтар" - 6 (3), "Олімпік" - 5 (4), "Карпати" - 4 (3), "Чорноморець" - 4 (3), "Львів" - 4 (4), "Зоря" - 4 (3), "Десна" - 3 (3), "Ворскла" - 3 (3), "Маріуполь" - 3 (3), "Арсенал-Київ" - 0 (3).