Малиновський вчетверте поспіль забив за

Малиновський вчетверте поспіль забив за "Генк"

Півзахисник збірної України з футболу і бельгійського клубу "Генк" Руслан Малиновський вчетверте поспіль забив м’яч за свій клуб, який здобув перспективну перемогу в Лізі Європи.

Поєдинок "Генк" (Бельгія) – "Лех" (Польща) в рамках 3 кваліфікаційного туру Ліги Європи УЄФА закінчився з рахунком 2:0. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Український півзахисник Руслан Малиновський відзначився в цьому матчі забитим м’ячем, а "Генк" зробив вагому заявку на продовження боротьби у кваліфікації Ліги Європи.

Руслан Малиновський вийшов на поле зі стартових хвилин і за хвилину до перерви відкрив рахунок, потужним ударом завершивши комбінацію партнерів. Це вже четвертий гол українського футболіста у чотирьох офіційних поєдинках "Генка". У другому таймі господарі подвоїли результат і впевнено довели зустріч до перемоги - 2:0.

Відео голу Малиновського:

Зазначимо, що у складі "Леха" повний матч провів українець Володимир Костевич. Поєдинок у відповідь відбудеться у Польщі 16 серпня.