Українська легкоатлетка Бех пробилася у фінал чемпіонату Європи

Українська стрибунка в довжину Марина Бех вийшла у фінал чемпіонату Європи з легкої атлетики, який триває у Берліні.

Марина Бех показала восьмий результат у кваліфікації Берліну-2018. У групі В спортсменка стрибнула на 6,64 м. Цей результат став її кращим у сезоні, повідомляє XSPORT

Лідером відбіркового етапу стала сербка Івана Шпанович, якій підкорилася довжина 6,84 м.

Фінал стрибків у довжину пройде в суботу, 11 серпня, і розпочнеться о 20.05 за місцевим часом.

Нагадаємо, що збірна України з легкої атлетики виграла вже три медалі на змаганнях в Берліні. Українці Марія Закальницка і Аліна Цвілій вибороли "золото" і "срібло", а Сергій Никифоров став бронзовим призером.