Легкоатлети Прищепа і Рижикова пройшли у фінали чемпіонату Європи - 09.08.2018 11:47 — Новини Укрінформ
Легкоатлети Прищепа і Рижикова пройшли у фінали чемпіонату Європи

1674
Українські легкоатлети Наталія Прищепа і Анна Рижикова пройшли у фінали чемпіонату Європи, який триває в Берліні (Німеччина). У фіналах з бігу на 800 м і на 400 м з бар'єрами виступлять по дві українки.

Чемпіонка Європи 2016 року Наталія Прищепа виграла півфінал з бігу на 800 на першості континенту в Берліні й у фіналі виступить разом із Ольгою Ляховою, яка кваліфікувалася за добором після 5-го місця у своєму півфіналі. Про це повідомляє XSPORT.

Також Україна матиме двох представників і у фіналі бігу на 400 м з бар'єрами, причому Анна Рижикова, яка розпочала виступ на чемпіонаті Європи відразу з півфіналу, виграла забіг зі своїм найкращим результатом сезону - 54.82 с.

Разом з нею у фіналі виступить і Вікторія Ткачук, яка посіла в своєму півфіналі 2-е місце з результатом 55.37 с.

На фото: А.Рижикова