На Закарпатті стартував Кубок України з пожежно-прикладного спорту

На Закарпатті стартував Кубок України з пожежно-прикладного спорту

Фото
2288
Укрінформ
За результатами змагань сформують збірну України.

З 8 по 10 серпня на Закарпатті у місті Чоп відбуватиметься Кубок України з пожежно-прикладного спорту за участі найсильніших представників пожежно-рятувальної служби України. Про це повідомляє Укрінформ.

Цьогоріч участь у змаганнях беруть 15 кращих команд із різних куточків нашої держави та вищих навчальних закладів структури ДСНС - усього 134 учасники.

На Закарпатті стартували змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту / Сергій Гудак, Укрінформ

Сьогодні, 8 серпня на базі спортивного комплексу «Локомотив» в місті Чоп відбулося урочисте відкриття. Відкрив спортивне дійство голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, який відзначив високий рівень організації заходу та підготовку спортсменів.

«У роботі рятувальника важливу роль відіграє не лише професійна, але й відмінна фізична підготовка. Тому пожежно-прикладний спорт є важливим етапом на шляху до виховання висококваліфікованих фахівців та формування здорової, сильної нації», - наголосив Микола Чечоткін.

Читайте також: У Чернігові змагаються найсильніші газівники України

Рятувальники упродовж трьох днів демонструватимуть свої навички і досвід з різних видів змагань. Серед них такі популярні, як подолання 100-метрової смуги з перешкодами,  пожежна естафета 4 по 100 м, підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі.

За результатами Кубку сформують збірну України з пожежно-прикладного спорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-