"Житлобуд-1" із перемоги стартував у відборі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

Чемпіон України харківський футбольний клуб "Житлобуд-1" із розгромної перемоги розпочав виступ у відбірковому етапі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

Підопічні Валентини Котик 7 серпня перемогли мальтійську "Біркіркару" з рахунком 8:0. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

У складі "Житлобуду-1" дублі оформили Надія Куніна (на 26-й та 62-й хвилинах)  і Анна Вороніна (36, 43). У першому таймі також відзначилися Юлія Шевчук (6) і Дар’я Апанащенко (9), а під завісу матчу забили Анна Мозольска (78) і Анна Петрик (85), які вийшли на заміну.

В іншому поєдинку першого туру румунська "Олімпія" вирвала перемогу у валлійського "Кардіфф Мета" (3:2), з яким "Житлобуд-1" зіграє у п’ятницю, 10 серпня.