Лунін зіграв другий матч за «Реал» і знову не пропустив

Український воротар зіграв 30 хвилин проти «Ювентуса».

Український воротар Андрій Лунін вдало зіграв в матчі Міжнародного кубка чемпіонів за мадридський «Реал», який обіграв «Ювентус» 3:1. По це повідомляє Укрінформ.

Матч відбувся на арені «Федекс філд» в американському Лендовері (штат Меріленд). Український голкіпер Андрій Лунін розпочав гру на лаві запасних, а в стартовому складі вийшов Кейлор Навас.

На 64-й хвилині українець вийшов на поле і відразу ж відбив небезпечний удар. Ще раз Лунін врятував команду на 81-й хвилині. В кінці матчу Андрій відбив удар Бернардескі зі штрафного.

Це вже другий матч Андрія Луніна за «Реал» на турнірні в США. Він дебютував у поєдинку проти «Манчестер Юнайтед» і також відіграв без пропущених м’ячів.

Нагадаємо, Лунін перейшов в «Реал» з «Зорі» в червні, підписавши 6-річний контракт. Сума трансферу склала 9 мільйонів євро.