Українська велогонщиця Попова виборола

Українська велогонщиця Попова виборола "срібло" на етапі Кубка світу в Граці

Українська велогонщиця Ірина Попова стала срібним призером етапу Кубка світу в гонці "елімінатор".

Ірина Попова виборола "срібло" з маунтінбайку на етапі Кубка світу, який з 27 по 29 липня проходив в австрійському місті Грац. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

У фіналі харківська спортсменка пропустила вперед лише Ганні Терпстру з Голландії. У загальному заліку Кубка світу Ірина Попова зараз посідає 2 місце.

Як повідомляв Укрінформ, українська велогонщица Ірина Попова стала чемпіонкою Європи з маутінбайку в індивідуальній гонці з роздільним стартом. На чемпіонаті світу підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова перемогла в гонці "елімінатор".

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА відзначають, що це вже друга перемога велогонщиці у змаганнях з маунтінбайку на чемпіонатах Європи. У 2016 році Попова також виграла гонку "елімінатор".