Легка атлетика: українці вибороли 2 срібні медалі на чемпіонаті ABAF U-23

Українські легкоатлети вибороли дві срібні нагороди на чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) серед учасників віком до 23 років (U-23), який проходив у Старій Загорі (Болгарія).

Лілія Клінцова стала срібною медалісткою змагань зі стрибків у висоту з результатом 1,84 м. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

"Золото" у змаганнях зі стрибків у висоту виборола одна з лідерів світового сезону болгарка Мірела Демірева (1,95 м).

Український легкоатлет Роман Супрун став другим на дистанції 110 м з бар’єрами, його час - 14,22 с.

Нагадаємо, першим турніром під егідою ABAF для українських спортсменів став юнацький чемпіонат, який проходив з 8 по 10 червня в Стамбулі (Туреччина). Українську команду представляли десять легкоатлетів, четверо з яких вибороли призові місця.