Фехтування: Харлан не змогла захистити чемпіонський титул на ЧС-2018 в Усі

Українська шаблістка Ольга Харлан закінчила виступи на чемпіонаті світу з фехтування в китайському Усі.

В 1/16 фіналу змагань Ольга Харлан програла китайській спортсменці Яці Шао з рахунком 13:15. Про це повідомляє Sport Arena

Українка починала виступи на турнірі під першим номером посіву, але не змогла захистити свій чемпіонський титул, поступившись китаянці, яка посідає лише 35-е місце у світовому рейтингу.

На стадії 1/32 фіналу ЧС-2018 Ольга Харлан легко перемогла канадійку Маріссу Понич з рахунком 15:7.

Також на стадії 1/16 фіналу завершила виступи і Аліна Комащук, яка програла італійці Ірен Веккі (12:15). До цього Веккі вибила з турніру ще одну українку - Юлію Бакастову.