Теніс: Стаховський вийшов у парний чвертьфінал турніру ATP у Ньюпорті

Друга "ракетка" України тенісист Сергій Стаховський продовжує боротьбу на турнірі Dell Technologies Hall of Fame Open у США в парному розряді.

У першому колі парного турніру ATP World Tour 250 у Ньюпорті Сергій Стаховський і австралієць Меттью Ебден перемогли іспанців Марселя і Жерара Гранольєрсів. Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав годину і закінчився з рахунком 6:0, 4:6, 10:6 на користь українсько-австралійського дуету. На вирішальному тайбрейку переможці поєдинку програли два розіграші на своїй подачі і зробили чотири міні-брейки.

В 1/4 фіналу змагань Стаховський і Ебден зустрінуться з другими "ракетками" турніру парою Дівідж Шаран/Джексон Вітроу.

Нагадаємо, що на старті тенісного турніру в Ньюпорті з призовим фондом $557,050 в одиночному розряді Сергій Стаховський у трьох сетах програв Джейсону Юнгу (Тайвань).