В Росії не розуміють, чим незадоволена команда Усика і попереджають про наслідки

В Росії не розуміють, чим незадоволена команда Усика і попереджають про наслідки

Укрінформ
Організатори бою кажуть, що порушення домовленостей може вплинути на подальшу кар’єру Усика.

Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов вважає, що зрив бою Усик - Гассієв може спричинити серйозні наслідки для українського боксера і не розуміє, чим незадоволена команда Усика. Про це він розповів ТАСС.

«Контракти боксерів з Всесвітньою боксерською суперсерією (WBSS) досить жорсткі, тому зрив бою однієї зі сторін може мати серйозні наслідки, зокрема, суди. На організацію бою вже витрачено чимало коштів. Але по факту це вже зона відповідальності WBSS, і тільки з ними можна вести переговори.

Ну, а порушення домовленостей і наступні розгляди можуть вплинути на кар'єру Усика.

Вчора команда Олександра Усика публічно озвучила невдоволення, нібито ми як організатори не виконуємо якихось умов.

Ми не розуміємо, в чому невдоволення команди українського боксера. Нехай покажуть хоча б одне офіційне звернення, узгоджене з організатором WBSS, на яке ми не відповіли, чи озвучать умови, які ми не виконали, або скажуть, з чим ми не допомогли.

Читайте також: Промоутер Усика підтвердив: бій проти Гассієва може не відбутися

На даний момент у нас є продуктивна взаємодія і повне взаєморозуміння з організаторами суперсерії, договір на проведення фіналу укладено саме з Comosa AG. І ми з усією відповідальністю можемо запевнити, що абсолютно всі пункти за цим договором виконані на 100%.

Ще раз хочу відзначити, що ми зі свого боку надамо Олександру Усику та його команді найкращі умови. Якщо українська сторона звернеться до нас за допомогою, яка буде узгоджена з суперсерією, ми відразу ж виконаємо всі їхні побажання і прохання», - сказав Кремльов.

Нагадаємо, фінал Всесвітньої боксерської суперсерії в першій важкій вазі між Муратом Гассієвим і Олександром Усиком пройде 21 липня в Москві. Переможець об'єднає всі титули і стане абсолютним чемпіоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-