Українець Марченко програв на старті турніру АТР в Італії

Український тенісист Ілля Марченко невдало виступив на традиційних змаганнях ATP Challenger Tour в італійському місті Реканаті із призовим фондом 43 тис євро.

У першому раунді Іллі не вдалося обіграти другу "ракетку" турніру Іллю Івашка з Білорусі - 3:6, 3:6, повідомляє BTU.org.ua.

2016 року ці тенісисти вже зустрічалися у фіналі турніру в Реканаті. Тоді українець здобув перемогу (6:4, 6:4) і виграв титул. Нагадаємо, що нинішньої зими 30-річний Марченко переніс операцію на плечі.

У парній сітці турніру українець Володимир Ужиловскій та Алессандро Мотті з Італії, посіяні під третім номером, також не змогли здобути перемогу у стартовому матчі. 7:5, 6:2 - виграли їхні  суперники з Франції Квентін Аліс і Альбано Оліветті.