Дзюдоїст Данило Гуцол став срібним призером Кубка Європи в Словенії

У другий день Відкритого Кубка Європи з дзюдо в словенському місті Подчетртек на п'єдестал знову піднялися українські спортсмени.

Данило Гуцол з Бердянська завоював "срібло" у ваговій категорії до 100 кг, поступившись у фіналі Армену Адамяну, який представляє Росію, повідомляє Укрінформ.

Бронзовими призерами турніру в цей день стали харків'янин Олександр Міндила (100 кг), який у "малому" фіналі за 3-тє місце здобув чисту перемогу над словенцем Блаженом Вранкаром, а також у ваговій категорії понад 78 кг жіночих змагань - Анастасія Сапсай з Черкас та львів'янка Василина Кириченко.

Нагадаємо, в перший день Відкритого Кубка Європи "золото" виграла киянка Дар'я Білодід (48 кг), "бронзу" - Марія Буйок (52 кг) з Чернігова.

У загальнокомандному заліку українські дзюдоїсти посіли у Словенії 5-те місце серед 25-ти країн.