Дзюдоїстка Дарина Білодід виграла Кубок Європи в Словенії

У перший день Відкритого Кубка Європи з дзюдо у словенському місті Подчетртек двічі на п'єдестал піднялися українські спортсменки.

Дарина Білодід завоювала "золото" у ваговій категорії до 48 кг, перемігши у фіналі японку Хітомі Сакагучі, повідомляє Укрінформ.

Бронзовим призером турніру стала Марія Буйок (52 кг), яка у сутичці за 3-тє місце взяла гору над німкенею Сеєю Баллгаус.

У чоловічих змаганнях українці в перший день Відкритого Кубка Європи залишилися без медалей.

24 червня дзюдоїстки розіграють нагороди у вагових категоріях до 70 кг, 78 кг і понад 78 кг, дзюдоїсти - до 81 кг, 90 кг, 100 кг і понад 100 кг.

На фото: Дарина Білодід.